Autor Tema: Војин  (Pročitano 143 puta)

Van mreže vojin

• НПК
  • *
    • Imejl
Војин
« poslato: Mart 12, 2010, 06:42:26 pre podne »
Pozdravljam otvaranje foruma . Nadam se da ce ovo biti pocetak jednog lepog druzenja. Zoki deset godina kasnije i ja sam od Desimira Ivanovica iz Zajecara inace prvog i jedinog do dan danas a knjiga je izasla 1982 god. dobio Poljorivredni tecaj Rudolfa Stajnera. Obisao u to vreme  Suncani salas u Subotici koji je navodno krenuo sa bio-dinamikom ali na zalost ta porodica je napustila imanje.
Kako teorija bez prakse ne znaci nista , tek od ove godine moze se naslutiti da ce se stvari ovde na tom polju promeniti.
Kako je za Australiju bio zaduzen Aleks Podoliski siguran sam da si za njega cuo.Imao je divan dokumentarac "Zimska bajka" nadam se da cemo ga imati na forumu.
Kod mene su pripreme u toku.Teorija mi je jeca strana jos samo da je izbalansiram sa praksom i eto mene na selu.
Jos jednom neka nam bog pomogne i neka druzenje krene.

Van mreže Zoran Petrov

• Administrator
  • Korisničko ime: admin
  • 062 622 721
Re: Војин
« Odgovor #1 poslato: Mart 12, 2010, 11:13:10 pre podne »
Поздрав Војине!

Десимир Ивановић је урадио велику ствар објављивањем те књижице. Ласло и Милица са Сунчаног салаша тренутно живе у Немачкој и сви се надамо да ће за коју годину да буду у Србији. Ласло је прошлог пролећа одржао курс о компосту за чланове удружења.
VAŽNO!!!
Postavljanje fotografija na našem forumu - http://www.biodinamika.org/forum/index.php?topic=925.0

Van mreže vojin

• НПК
  • *
    • Imejl
« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2010, 12:18:33 posle podne »
Da Laslo i Milica ! Kako vidimo bio-dinamika se zahvaljujuci internetu siri geometriskom progresijom.Konacno mozemo otvoriti zacaranu kutiju dugo skrivanu na ovim prostorima. Kravlji rog, kvarc, ...
Zoki pozdrav za tebe i probaj sa Aleksom Podolinskim - Zimska bajka bio bih zahvalan ukoliko moze da se nabavi na nekoj od adresa

Van mreže Zoran Petrov

• Administrator
  • 062 622 721
« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2010, 12:50:44 posle podne »
Потражићу филм. Алекс је контраверзна личност и није баш нешто цењен у Аустралији. Ја сам више био са људима као Хемиш Меккејн који су несебично радили на ширењу БД.
VAŽNO!!!
Postavljanje fotografija na našem forumu - http://www.biodinamika.org/forum/index.php?topic=925.0

Van mreže vojin

• НПК
  • *
    • Imejl
« Odgovor #4 poslato: April 10, 2010, 01:55:36 posle podne »
Zoki bio bih ti neizmerno zahvalan ukoliko se dodje do pomenutog filma.No imam i pitanje po cemu je to kontraverzan Alex jer koliko mi je poznato  prvi koji je poceo rad na biodinamici u Australiji je upravo on i nije odstupao od uputa Rudolfa Stajnera .Pozdrav !!!

Van mreže Zoran Petrov

• Administrator
  • 062 622 721
« Odgovor #5 poslato: April 11, 2010, 08:09:59 posle podne »
Основни проблем код Алекса јесте да је приватизовао БД пољопривреду и Деметер стандард. Тачно је да је био међу првима. Други људи су више гурали БД пољопривреду него себе у први план. Значи замерке су пре на његову личност него на то шта је радио.
VAŽNO!!!