Autor Tema: Godišnja skupština Udruženja za biodinamičku poljoprivredu Srbije  (Pročitano 442 puta)

Van mreže Zoran Petrov

• Administrator
  • Korisničko ime: admin
  • 062 622 721
Godišnja skupština Udruženja za biodinamičku poljoprivredu Srbije
« poslato: Mart 06, 2016, 07:14:40 posle podne »
Postovani prijatelji, članovi i budući članovi Udruženja!

U narednu subotu, 12. marta, u Beogradu u 10 sati održaće se godišnja skupština Udruženja za biodinamičku poljoprivredu.

Mesto održavanja skupštine je u prostorijama Waldorf igraonice u ulici Miloja Zakića 21 u Beogradu.

Budući članovi mogu uplatom članarine od 1000 dinara da postanu članovi Udruženja i da uzmu učešće u glasanju.

Program skupštine:

1. Veriifikacija članova
2. Izbor Upravnog odobra
3. Izveštaj o radu Udruženja
4. Razno

Dobrodošli!
VAŽNO!!!
Postavljanje fotografija na našem forumu - http://www.biodinamika.org/forum/index.php?topic=925.0

Van mreže Svetlana Milosevic Kv

• НПК
  • *
Odg: Godišnja skupština Udruženja za biodinamičku poljoprivredu Srbije
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2016, 06:17:36 pre podne »
Racunajte na nas...

Van mreže Babic Koviljka

• НПК
  • *
    • Imejl
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2016, 11:50:40 posle podne »
Vidim da su utihnuli komentari, sad bi neki zlonamernik rekao "eto, svi su glasni na rečima ali kad treba nešto stvarno da se uradi niko ni da pisne!"..
A možda postoji razlog?

Ne znam za druge ali evo ja konkretno imam prepreku materijalne prirode.
Nismo sirotinja i ne treba nas žaliti, daleko od toga, klinac i ja lepo živimo i stvarno smo srećni. Ali živimo sa 16-17000 din mesečno, što kad se odbiju računi i potrepštine ne ostavlja ama baš nikakav višak..
Želja mi je bila da živimo što kvalitetnije sa što manje novca, pa nam je tako i uređen život.
Razumem da je za ovu stvar potrebno dosta ulaganja i da ako mislimo da nešto uradimo svi moramo pomalo da doprinesemo, a ne da očekujemo da sav trošak padne na jednog-dva čoveka..
Ali eto ja nemam. Svašta nešto imam u životu ali para jok.
Sam dolazak u Beograd (sa detetom, jer maleni svuda ide sa mnom) me košta preko hiljadu dinara i ne bih mogla ni da prisustvujem redovno sastancima zbog toga. Ali mogla bih ponekad..
E sad, ako osim putnih troškova moram još da platim i članstvo da bih mogla da dam svoj glas.. unapred sam izbačena.
A glupo je da hiljadu dinara bude razlog za to.
Postoji li neki drugi način da se doprinese, da se nekako "odradi" tih hiljadu dinara? Npr prilično brzo kucam, mogla bih kucati tekstove? ili već naći neki drugi način da budem korisna i zaradim svoju članarinu?

Namera mi je dobra, pa ako mi je pitanje i neumesno - ne zamerite..

Van mreže Zoran Petrov

• Administrator
  • 062 622 721
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2016, 07:23:53 pre podne »
Draga Koviljka,

ako mogu da ti odgovorim malom anegdotom - pre par godina pitao me je jedan čovek šta dobija ako postane član našeg Udruženja. Odgvorio sam mu da pored prava učešća na našim radionicama koje su besplatne i otvorene za sve, prava da uzme učešće u radu foruma koji je otvoren i besplatan za sve - plaćanjem 1000 dinara za članarinu ima privilegiju da može i finansijski da pomogne rad Udruženja! Taj čovek nikad nije postao član našeg Udruženja.

Naravno da ne imanje novca ne može da bude prepreka za članstvo i tvoje učešće na Skupštini! Zato ti samo dođi a tu privilegiju da ti pomogne da postaneš član neko će već da preuzme na sebe!

Dobrodošla!
VAŽNO!!!
Postavljanje fotografija na našem forumu - http://www.biodinamika.org/forum/index.php?topic=925.0

Van mreže Zoran Petrov

• Administrator
  • 062 622 721
« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2016, 07:29:05 pre podne »
Za one koji ne znaju koji je broj ziro racuna naseg Udruzenja a ne mogu da ga nadju na forumu (a ne mogu ni ja!):

Udruzenje za biodinamicku poljoprivredu Srbije
Jase Tomica 3
26300 Vrsac

broj racuna: 355000320005717777
VAŽNO!!!

Van mreže Babic Koviljka

• НПК
  • *
    • Imejl
« Odgovor #5 poslato: Mart 08, 2016, 08:31:16 pre podne »
Sjajno! Hvala!
Radije ću uplaćivati svaki mesec po malo, pa iz par puta neću ni osetiti, važno mi je samo da to nije unapred prepreka.
Onda se sigurno vidimo u subotu  :)

Pozdrav