General Category > Моје драго имање!

Moje imanje na Vlašiću-Osečina

(1/3) > >>

Nikola Grujičić:
Evo i nekih fotografija sa naseg imanja.Datum na slikama nije tacan vecina slika je od ove godine.Na slikama se vidi krompir,pasulj(galeb),kukuruz(zuti i osmak) i sljiva,izmedju cijih redova je usev krompira.Vidi se i mini jezerce(20mx15mx5m) iz kojeg zalivamo po potrebi,sobzirom da je rečica koja protiče pored imanja ove godine potpuno presušila.Toliko za sada ako ima nekih pitanja slobodno postavite.
I umalo da zaboravim srećna vam svima Nova godina.Pozdrav. ;)
      https://imageshack.com/a/ZyNb/1

Sreten Puzić:
   Никола, прелеп утисак. Види се да је уз неизмерну љубав уложен и повелик труд. Колико људи учествују у раду  приказаном сликама?

Nikola Grujičić:
Pa i jeste velika ljubav prvenstveno je potrebna da bi čovek istrajao u svojoj zamisli,a što se tiče pomoći tu su moja supruga,starac,moja majka i još druge rodbine,uz povremeno angažovanje još ljudi,ali slabo ko hoće motiku u ruke,ljudi su se odvikli od takvog načina obrade zemlje prosto su se ulenjili. :-[ Za sada nemamo neku mehanizaciju osim malog traktorcica(Tome ;)) koji jedino može nesto učiniti na ovakom terenu.

Leonora Manesku:
Prelepo je Nikola!
Žao mi je što se nismo uspeli dogovoriti za krompir,jer bi trošak brze pošte podigao cenu gotovo duplo.Možda ako nađemo neki drugi način,pozdrav i samo napred!

Zoran Petrov:
Najbolje da se vise ljudi organizuju pa da jedan dobaci barem do Beograda - a na dalje nije problem. Leonora i ja sam zainteresovan za 100kg.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju