Autor Tema: Nov Člaan  (Pročitano 443 puta)

Van mreže ADnan JAHIC

• НПК
  • *
    • Imejl
Nov Člaan
« poslato: Januar 20, 2014, 12:14:28 pre podne »
Zdravo svima .Zovem se  ADnan JAHIC živim u Sloveniji već 35 godina imam oko 50 g.. Zanimam me bidonimaika i permakultura i sve što je povezano sa usgojem brez hemije. Zašto sam ovde : zato što mislim da ste vrlo dobar forum vjerovatno najbolji na tu temu u bivšoj Yu , znači raznovrsno, edukativno , kvalitetno i sve na jednom mjestu. Malo kasnim ali mislim da nikad nije kasno spremam se za penziju , do sada je bila neka borba za exzistenciju . Nekako me ova globalizacija probudila i usmjerila do o tome razmišljam i da primjetim zašto sve to.
Šta jednom običnom čovjeku treba koji ništa neće ponijeti na onaj svijet. Jednostavno nije nam potrebno to letanje po zapadu, kad posle 35 uočiš da nema svrhe radit za neke troškove koji uglavnom idu onim pokvarenim političarima i velikim korporacijama koja je opet (politika).Možemo mi zaradit na zapadu i 10.000 eura ali nakraju bagra će naći naćina da ti to uzme. Zato dnevnik ne gledam već najmanje 20 godina jer to na kraju utiče najviše na našu psihu. Mislim da je jedni i pravi put eko proizvodnja i da si odmaknjen što dalje od njihovih očiju (jer oni kad uoče da tebi dobro ide gledaju kako na tome profitiraju). Znači čim više neodvisan i zdrav život. Hvala     

Van mreže Zoran Petrov

• Administrator
  • Korisničko ime: admin
  • 062 622 721
Odg: Nov Člaan
« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2014, 05:20:08 pre podne »
Dobrodošao Adnane,

kako je biodinamička poljoprivreda najrazvijenja u Sloveniji u odnosu na sve ostale ex-Yu biće iteresantno ako možeš da nam prenneseš šta se tamo dešava.

Pozdrav

Zoran
VAŽNO!!!
Postavljanje fotografija na našem forumu - http://www.biodinamika.org/forum/index.php?topic=925.0

Van mreže Tanja Stanic

• Биодинамичар
  • Korisničko ime: tanja-s
    • Imejl
« Odgovor #2 poslato: Januar 20, 2014, 03:06:27 posle podne »
Dobro nam došao Adnane. Ljudi se sve više osvešćuju  i shvataju da su se previše udaljili od prirode, a sreću nisu pronašli. Za dnevnike i uopšte TV si u pravu ni ja ga negledam , samo kad znam da ima neka dobra emisija na Tv.

Svako dobro.

Van mreže Jovan Drobnjak

• Добри дух
  • Korisničko ime: Hanza
« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2014, 10:37:12 pre podne »
Pravili Slovenci anketu, da li treba isterati Bosance iz Slovenije?
Rezultat:
5% da treba ih isterati.
95% neka nas.

Pozdrav Adnane.
Dovedimo prirodu u našu baštu

Van mreže Mita Filipov

• Енергетичар
  • Korisničko ime: Gardener
    • Imejl
« Odgovor #4 poslato: Januar 27, 2014, 10:20:50 posle podne »
Гледање у зелениш је благодатно за очи и вид уопште а одмара и психу.